Společný projekt předních brněnských klubů Hrnem Brnem připravil na podzim své další pokračování. Zúčastněné kluby přivítají 13. října 2018 návštěvníky na už dvanáctém vydání této ojedinělé brněnské klubové noci.

Jako vždy bude plynulý přejezd mezi kluby zajišťovat bezplatná okružní autobusová linka H a B. Autobusy budou zastavovat v blízkosti klubů a budou jezdit současně oběma směry, aby si každý mohl vybrat pořadí návštěvy akce. Vstupné do všech klubů bude 150 Kč. Lístek si koupíte v prvním klubu, který navštívíte. Vstupenka bude platit celý večer a ve všech klubech. Lístky si budete moct koupit na vstupu ve všech pěti klubech.

Projekt Hrnem Brnem si od svého vzniku klade za cíl zdůraznit nutnost existence klubové scény jakožto nedílné součásti kulturního dění. Nejsme městská kulturní zařízení a přesto jsme vidět. Prostě Hrnem Brnem. Buďte s námi, budeme za to rádi. Věříme, že se opět najde řada hudebních nadšenců, kteří využijí unikátní příležitost a přesně v duchu názvu celého projektu Hrnem Brnem navštíví během večera co nejvíce zúčastněných klubů.

Pro více informací sledujte náš Facebook: www.facebook.com/HrnemBrnem